- Trådstarter
- #251
Hvordan er det med alle AR og Mix VR settene der ute? Noen som har testet de noen gang?
He he nei, tviler ikke på at du og @GrinderX9 har det gøy i VR! Bra noen tåler det og kan ta støyten for oss som ikke klarer detFallout 4 vr er gøy med kontorstoll, ha ha nå lurer du om det har rabla for megVis vedlegget 1504Vis vedlegget 1505 ha ha nei ikke ennå da er lettere sånnfor står jeg tryner jeg sikkert da.
kan du ikke kjøpe deg den i linken å prøve teste kan hende du tåler vr litt bedre da en nå.He he nei, tviler ikke på at du og @GrinderX9 har det gøy i VR! Bra noen tåler det og kan ta støyten for oss som ikke klarer detSelv om misunnelsen er rimelig stor...
Hahaha VR-briller i papp? Seriøst? Er vel ikke akkurat den beste testen kan jeg se for meg?kan du ikke kjøpe deg den i linken å prøve teste kan hende du tåler vr litt bedre da en nå.
https://www.clasohlson.com/no/VR-brille-for-smartphone/38-7214
https://www.tek.no/artikler/test-clas-ohlson-vr-brille-for-smartphone/192887
JA er seriøs har testet selv er okej ikke topp vr men ok som jeg tenkte på kvalmen å det der prøve da vel, ikke vær egen da plz kjøpe deg å testHahaha VR-briller i papp? Seriøst? Er vel ikke akkurat den beste testen kan jeg se for meg?
De er jo totalt ur-teknologiske i forhold PSVR, Occulus og VIVE?!![]()
Får se om jeg kjøper når jeg kommer over de en gang. Du har jo et poeng, så en vet faktisk ikke før man prøver igjen.JA er seriøs har testet selv er okej ikke topp vr men ok som jeg tenkte på kvalmen å det der prøve da vel, ikke vær egen da plz kjøpe deg å test
Det synes jeg du skal gjøre, ikke vent da. Deven gøy vr spill er du fallout 4 vr wow følelse da jeg spiller Fallout 4 vr Du husker han her i bilde Sentry bot fikk 2 fusion core da jeg var ferdig. husk vr du papp først venne deg til det etter på vr på xbox med halo vr spill.Får se om jeg kjøper når jeg kommer over de en gang. Du har jo et poeng, så en vet faktisk ikke før man prøver igjen.![]()
Det synes jeg du skal gjøre, ikke vent da. Deven gøy vr spill er du fallout 4 vr wow følelse da jeg spiller Fallout 4 vr Du husker han her i bilde Sentry bot fikk 2 fusion core da jeg var ferdig. husk vr du papp først venne deg til det etter på vr på xbox med halo vr spill.Vis vedlegget 1617
Tror Halo: Recruit var et test konsept de prøvde ut hos 343 med AR/MR sett, men som ikke kom ut der og da. Synes også å huske at Frankie (343 ansatt) som er mye i media sa at han ville se om de kunne få det ut.
Vet leste det etter på, men håper på et Halo spill i vr.Tror Halo: Recruit var et test konsept de prøvde ut hos 343 med AR/MR sett, men som ikke kom ut der og da. Synes også å huske at Frankie (343 ansatt) som er mye i media sa at han ville se om de kunne få det ut.
Vet du noe mer om det?
Yeah oppdaget det i går gitt
https://www.gamer.no/artikler/samtlige-oculus-rift-systemer-sluttet-plutselig-a-virke/432195Yeah oppdaget det i går gitt
Ettersom jeg har hatt en rift før som slutta å virke, ble jeg litt nervøs. Men googlet feilmeldingen og fant fort ut att dette gjaldt samtlige rift brukere. Noen ganger er det godt å ikke være alene i nøden. Håper de har funnet eller finner løsningen ganske fort i løpet an dagen.
Ser det er fikset nå, men hvordan i huleste er dette en gang mulig? *poff* så slår en ut et hav av enheter rundt om i verden! Gled dere til IoT slår til for fullt, skal bli en morsom hverdag fremoverYeah oppdaget det i går gitt
Ettersom jeg har hatt en rift før som slutta å virke, ble jeg litt nervøs. Men googlet feilmeldingen og fant fort ut att dette gjaldt samtlige rift brukere. Noen ganger er det godt å ikke være alene i nøden. Håper de har funnet eller finner løsningen ganske fort i løpet an dagen.
Frister VR head sett like mye nå for deg-Ser det er fikset nå, men hvordan i huleste er dette en gang mulig? *poff* så slår en ut et hav av enheter rundt om i verden! Gled dere til IoT slår til for fullt, skal bli en morsom hverdag fremover
Og ikke minst, holy crap for en blunder![]()
Tro det eller ei, jeg støtter teknologien og det frister voldsomt.Frister VR head sett like mye nå for deg-![]()
Har hatt det gøy med vri dagTro det eller ei, jeg støtter teknologien og det frister voldsomt.Selv om jeg høres veldig kritisk ut til det, så gleder jeg meg til å se hvordan det blir fremover.
Er glad at Valve, Oculus og SONY har jobbet så hardt for å få det tilgjengelig og ut til massene.
Men er ingen hemmelighet at generasjon 2 og 3 kommer til å bli så utrolig mye bedre.
- HDR
- Bedre display
- Flere bruksområder
- VR/AR/MR mix
- Trådløs
- Bedre responstid
- Høyere pixel count
- Oppløsning
- osv osv.
Les siste side 39De nye HTC Vive-brillene har fått pris og lanseringsdato
Og nå har de eksisterende Vive-brillene blitt billigere.
https://www.gamer.no/artikler/de-nye-htc-vive-brillene-har-fatt-pris-og-lanseringsdato/433075
Wowza... Nesten ni hundre euro for de nye brillene, og da er ikke kontrollere og bsestasjoner inkludert???
Vive Pro har 1440 x 1600 oppløsning, mot 1200 x 1080 for forrige generasjon da, det er jo en god oppgradering.
Hadde ikke forventet noe annet. Samme prisen som vr kostet når det var nytt. Jeg tenker også det er en stor feil å legge prisen så høyt. Men gen 1 er i mine øyne mer enn bra nok, om prisen på eksisterende sett synker og holdes i produksjon og gjør at flere kan kjøpe det, er det en positiv bi effekt av gen 2.De nye HTC Vive-brillene har fått pris og lanseringsdato
Og nå har de eksisterende Vive-brillene blitt billigere.
https://www.gamer.no/artikler/de-nye-htc-vive-brillene-har-fatt-pris-og-lanseringsdato/433075
Wowza... Nesten ni hundre euro for de nye brillene, og da er ikke kontrollere og bsestasjoner inkludert???
Vive Pro har 1440 x 1600 oppløsning, mot 1200 x 1080 for forrige generasjon da, det er jo en god oppgradering.
Oi oi. Femten tusen kroner for full pakke. Jeez...
Se etter hva Enceladus skriver du.Oh man. 900 USD i utlandet, 9600 kr, tilsvarende 1200 USD i Norge.Full pakke 15000 kr, tilsvarende 1900 USD.
Definitivt ikke.
Har du kjøpt deg papp vr nå plz ikke si nei bedre der en aldri vr.He he nei, tviler ikke på at du og @GrinderX9 har det gøy i VR! Bra noen tåler det og kan ta støyten for oss som ikke klarer detSelv om misunnelsen er rimelig stor...
He, nei, har ikke det.Har du kjøpt deg papp vr nå plz ikke si nei bedre der en aldri vr.![]()
Hmm. Når jeg tenker på vr er det en quote fra blade runner jeg synes er treffene.
Har lyst til å grine snufs, er til deg å VR.
Nye eller den gamle? Kan ikke huske den, men har bare sett originalen.Hmm. Når jeg tenker på vr er det en quote fra blade runner jeg synes er treffene.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhuser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain.
Er fra originalen, er jo den desidert mest kjente setningen fra den filmenNye eller den gamle? Kan ikke huske den, men har bare sett originalen.
Ser Vive kommer med semi 2.0 generasjon, gleder meg til e3 og se hva de får til fremover.
Mener å ha lest at SONY lovet 120 VR spill i år, så er på vei.
Sorry, en siste off topic. Men wtf! Verstre synden jeg kan tenke meg, hehe jeg klikker når folk styrer på mobilen under filmUgh, et av mine nyttårsløfter var å se mindre på mobilen når jeg så film/tv-serier. Skjønner nå at jeg har feiletMen jau, kan ikke huske det litt en gang. Synes heller ikke den er så bra.
Men i forhold til topic, så må de uansett få fart på teknologien![]()
Nei hvil nå ha Mario i vr åååååå nintendo få ræva i gir.Her er et spill for deg, @jokinutria
Tårnforsvar med utrydningstruede dyr i verdensrommet?
http://www.pressfire.no/nyheter/PS4/12875/trnforsvar-med-utrydningstruede-dyr-i-verdensrommet
Hmm, trodde du ville være interessert bare.Nei hvil nå ha Mario i vr åååååå nintendo få ræva i gir.![]()
Er nok mange som liker det, men er fortsatt stiv pris på teknologi som er i baby-stadiet.