Hva mener du?Da takker jeg for meg, hadde @fnwilborn trist men![]()
Hva mener du?Da takker jeg for meg, hadde @fnwilborn trist men![]()
Hæ? slutter å skrive her, hadde på bade din gamle sjokolade.Hva mener du?
Hva er grunnen se pm @fnwilborn da skjønner du, se litt over.Hvorfor det? Det var trist å høre... Håper du ombestemmer deg og skriver igjen. Hvorfor forlater du forumet?
i am back jeg ventet litt å skrive se pmHvorfor det? Det var trist å høre... Håper du ombestemmer deg og skriver igjen. Hvorfor forlater du forumet?
ahí estás mi amigo@fnwilborn
der er du min venn
skjønner deg der.Er lite online om dagen, men er bånn gass på jobb fortiden. Da orker jeg ikke å gå online når jeg kommer hjem. Men snart desember, og da roer det seg med mye tid på nett![]()
Natta @kaieivindmEr lite online om dagen, men er bånn gass på jobb fortiden. Da orker jeg ikke å gå online når jeg kommer hjem. Men snart desember, og da roer det seg med mye tid på nett![]()
Ha ha jeg vet.Lumen? Jeg er da ikke en lyspære,![]()
Snart jul nå.![]()
JA ØL MAT VIN KVINFOLKSnart jul nå.![]()
gratisJuletreet er satt opp!![]()
Skulker? Siste arbeidsdag er siste arbeidsdag. Nå er det ferie.
Slapp av du skjenner meg nå litt mye faen skap oppi det hode her, det er ikke tull, tøyser med deg slapp avSkulker? Siste arbeidsdag er siste arbeidsdag. Nå er det ferie.
Jeg er helt avslappet.Slapp av du skjenner meg nå litt mye faen skap oppi det hode her, det er ikke tull, tøyser med deg slapp av![]()
Stikk ord 1955 brukte vr brillene vekk 1965 in med 1955 svar kommer i morgen @fnwilborn
Skjønner ikke.